Sipariş Hattı 0212 635 72 76

DEĞERLERİMİZ

Sorumluluk.

Çalışanlar olarak yaptığımız işte nihai sonuçla ilgili sorumluluk üstleniyoruz ve performansımızın iş arkadaşlarımızın, müşterilerimizin ve işletmemizin başarısı üzerinde doğrudan etkisi olduğunun bilincindeyiz.

Yenilik.

Çalışanlar olarak sürekli müşterilerimize kaliteli hizmet sunan ve işyerimize tasarruf sağlayan çözümleri arıyoruz. Her türlü yenilikçi fikre açığız. Hem başarısızlıklarımızdan hem de başarılarımızdan kendimize dersler çıkarıyoruz.

Dürüstlük.

Çalışanlar olarak tüm işlerimizde dürüst, açık sözlü ve ahlaklıyız.

Ekip Çalışması.

Çalışanlar olarak birbirimizi motive ve teşvik ediyor, çeşitli geçmişlerden ve disiplinlerden gelen iş arkadaşları arasında anlamlı işbirliğini destekliyoruz. Bireysel farklılıklara saygı duyuyor, çeşitliliğe değer veriyor ve bilgilerimizi tüm şirketle paylaşıyoruz.

Bireye Saygı.

Çalışanlar olarak tüm insanların itibarına, kıymetine ve potansiyeline ve İş-yaşam dengesinin gerekli olduğuna inanıyoruz. Tüm çalışanlarımıza adil ve tutarlı davranıyoruz.

Bağlılık.

Kendimizi “Beyaz Sebzeli Piliç Döner” e bağlı hissediyor, bağlılığımızı ve adanmışlığımızı müşterilerimize ve birbirimize gösteriyoruz. İş arkadaşlarımıza en iyi tavsiyelerimizi ve desteklerimizi sağlıyoruz. Sorunları açıklık ve samimiyetle çözüyoruz. “Beyaz Sebzeli Piliç Döner”in bir parçası olmaktan gurur duyuyor ve bunu kişisel olarak önemsiyoruz.